Wyświetl pojedynczy post
AZS_Lublin
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7297
Stary 26.08.2011, 17:54
po to były kolorowe kulki dziś, by drużyny z tego samego kraju nie grały o tej samej porze. Jak Wisła o 19 to Legia o 21:05 i na odwrót. Wszystko robione jest pod kibiców.
Odpowiedz cytując