Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
AZS_Lublin
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
7297
26.08.2011, 17:54
po to były kolorowe kulki dziś, by drużyny z tego samego kraju nie grały o tej samej porze. Jak Wisła o 19 to Legia o 21:05 i na odwrót. Wszystko robione jest pod kibiców.
AZS_Lublin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AZS_Lublin
Znajdź inne posty napisane przez AZS_Lublin