Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16197
Stary 26.08.2011, 17:53
Pasy konsekwentnie grają swoje. Zero zagrożenia z przodu. Stracona bramka tym razem obciąża głównie bramkarza, więc wszystko zmierza w dobrym kierunku. Forma rośnie.

Powiedzmy sobie szczerze. Z kim do tej pory grał Lech
ŁKS - każdy widzi jak grają, a raczej jak nie grają
Bełchatów - to przypadkiem nie ta drużyna, którą ostatnio oskarża się o granie na pół gwizdka?
Ruch - drużyna, która z każdym sezonem osłabia się coraz bardziej, a wzmocnień nie widać
Ze słabym ale walczącym Zagłębiem już był remis. Teraz Górnik można powiedzieć, że ich miażdży.
Oczywiście trzeba też przyznać, że wyżej wymienionych frajerów wypunktowali jak należy ale ostatnio pojawiające się głosy o wielkiej piłce we Wronkach, to już chyba lekka przesada w drugą stronę.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 26.08.2011 o godz. 17:58.
Odpowiedz cytując