Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7295
Stary 26.08.2011, 17:47
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jak nie polsat otwarty to TV4 ale tak na 99%
rok temu polsat olał sprawe , puszczał mecze lecha w tv4 i pewnie żałuje do dzis , oglądalność by miał zajebistą

myślę że puszczą Wisłę w otwartym , Legię zreszta też powinni ( jak się godziny nie będą pokrywać )


chyba że znowu wyjadą z jakimś serialem
Odpowiedz cytując