mitmichael napisał(a):

|
Jak nie polsat otwarty to TV4 ale tak na 99%
|
rok temu polsat olał sprawe , puszczał mecze lecha w tv4 i pewnie żałuje do dzis , oglądalność by miał zajebistą
myślę że puszczą Wisłę w otwartym , Legię zreszta też powinni ( jak się godziny nie będą pokrywać )
chyba że znowu wyjadą z jakimś serialem