Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6407
Stary 26.08.2011, 17:43
Nie przypomina mi sie, bysmy zagrali w Krakowie z cypryjczykami zle - chyba Wegrzyn tego meczu dokładnie nie ogladal
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 27.08.2011 o godz. 07:40.
Odpowiedz cytując