2 zwyciętwa z Odense 2 zwycięstwo z Fullham które gra na kilku frontach( liga i angielskie puchary no i LE) i bynajmniej 1 zwycięstwo z Twente i Wisła miała by udane święta.
Karherop co do Fullham to raczej lepiej nie lekceważyć rywala.Fullham może wyjść co prawda w rezerwowym składzie ale tylko w jednym wyjazdowym spotkaniu z Wisłą by sprawdzić rywala ale u siebie raczej nie odpuszczą.Na szczęście rywal Twente jest z Holandii więc jest do rozpracowania prze Holenderski duet z Krakowa i przy dobrym rozpracowaniu można jeden mecz z Twente wygrać.A co do Odense to nie APOEL ani Barcelona i jest w zasięgu Wisły