|
Jeśli wygramy pierwszy mecz , to potem nam się rozgrwka ułoży arcy ciekawie .
z terminarza troche widać , że mecz 5 kolejki z Odense na wyjeździe będzie meczem o wszystko
całkiem możliwe też , że nasz ostatni mecz z Twente będzie... meczem o pietruszke dla holendrów . Ze starć Twente - Fulham , gdzie obie ekipy będą na 100% zmobilizowane , Twente powinno sobie podardzic . Oczywiście to założenie czysto teoretyczne .
Nie zdziwię się jeśli Fulham podejdzie do meczów z nami jak do spotkań II kategorii , jak Man City z Lechem rok temu .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 26.08.2011 o godz. 17:44.
|