Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16191
Stary 26.08.2011, 17:30
Coś czuję,że sędzia wykartkuje Górnika.Druga zasłużona,ale pierwsza to jedna z tysięcy takich sytuacji w lidze,które są do odgwizdania,ale nie karania.No a Lech sobie nie radzi,więc sędzia musi się postarać.
Odpowiedz cytując