Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 26.08.2011, 17:29
Ja jakbym miała córkę, to nazwałabym ją raczej Paulina albo Kamila Właśnie też mam problem z wyborem żeńskich imion, może chłopięce mi się bardziej podobają
Odpowiedz cytując