Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7289
Stary 26.08.2011, 17:26
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
pierwszy mecz z Odense gramy bez Meliksona i Sobolewskiego
poprawcie jak się mylę?
Wlasnie to samo chcialem napisac. Dobrze, ze wypadlo na najslabszego rywala u siebie. Jesli chcemy cos zdzialac w tej grupie to musimy sklepac u siebie Odense.
Z terminarza wynika ciekawa rzecz. Mianowicie, na wyjezdzie z Twente bedziemy grac 4 dni po ich wyjazdowym meczu w lidze z Ajaxem. Z kolei 3 dni przed naszym wyjazdowym z Legia
Natomiast ostatni mecz u siebie z Twente w grudniu bedziemy grali 3 dni przed ich wyjazdowym meczem z Feyenoordem. Moze wiec w obu przypadkach nie beda grac na maxa (tak, ludze sie).

Terminarz wg mnie korzystny dla nas. Pokonac Odense by zaczac od zwyciestwa. Jesli marzymy o wyjsciu z grupy to u siebie musimy ugrac minimum dwa zwyciestwa a z wyjazdow tez byloby dobrze przywiezc jakas "trojke".
Odpowiedz cytując