JrQ- napisał(a):

pierwszy mecz z Odense gramy bez Meliksona i Sobolewskiego
poprawcie jak się mylę?
|
Wlasnie to samo chcialem napisac. Dobrze, ze wypadlo na najslabszego rywala u siebie. Jesli chcemy cos zdzialac w tej grupie to musimy sklepac u siebie Odense.
Z terminarza wynika ciekawa rzecz. Mianowicie, na wyjezdzie z Twente bedziemy grac 4 dni po ich wyjazdowym meczu w lidze z Ajaxem. Z kolei 3 dni przed naszym wyjazdowym z Legia

Natomiast ostatni mecz u siebie z Twente w grudniu bedziemy grali 3 dni przed ich wyjazdowym meczem z Feyenoordem. Moze wiec w obu przypadkach nie beda grac na maxa (tak, ludze sie

).
Terminarz wg mnie korzystny dla nas. Pokonac Odense by zaczac od zwyciestwa. Jesli marzymy o wyjsciu z grupy to u siebie musimy ugrac minimum dwa zwyciestwa a z wyjazdow tez byloby dobrze przywiezc jakas "trojke".