Wyświetl pojedynczy post
Quorth
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7287
Stary 26.08.2011, 17:22
Wreszcie w tym roku mamy szczęście w losowaniach!!..narazie nie bardzo umiemy z niego skorzystać. Jeśli zagramy jednak tak jak z APOEL-em nie mamy szans na sukces. Nasi muszą nauczyć się grać...przede wszystkim na wyjazdach. Coś musi się zmienić w głowach naszych piłkarzy.głównie w tym problem... Mam nadzieje, że nie jesteśmy po prostu zbyt słabi na europejskie wojarze. Myślę, że dwa, trzy pierwsze mecze w LE dadzą odpowiedź na te pytania.
Odpowiedz cytując