|
Wreszcie w tym roku mamy szczęście w losowaniach!!..narazie nie bardzo umiemy z niego skorzystać. Jeśli zagramy jednak tak jak z APOEL-em nie mamy szans na sukces. Nasi muszą nauczyć się grać...przede wszystkim na wyjazdach. Coś musi się zmienić w głowach naszych piłkarzy.głównie w tym problem... Mam nadzieje, że nie jesteśmy po prostu zbyt słabi na europejskie wojarze. Myślę, że dwa, trzy pierwsze mecze w LE dadzą odpowiedź na te pytania.
|