Wyświetl pojedynczy post
zloto
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7283
Stary 26.08.2011, 17:12
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
W Krakowie w pojedynku z APOEL-em Wisła wcale nie była słabsza. Mistrz Cypru nie stworzył sobie tak naprawdę dogodnej sytuacji, a Wisła? Miała poprzeczkę Meliksona, kilka razy ładnie zaatakowała APOEL, Małecki nie trafił do pustej bramki(...)

(...)Co do rewanżu, to długo się zastanawiałem dlaczego nie spróbowaliśmy zaatakować W pierwszej grała dobrze i próbowała atakować (akcja Małeckiego, który oddał strzał albo podanie, do dziś nie wiem co to było), w drugiej tak samo, ale już nie starczyło jej sił na 20 minut jak w pierwszej tylko z 10, gdzie już w 55 chyba minucie przy podaniu do Genkova Wiślacy nie mieli już sił wbiec w pole karne.

Jeśli ktoś patrzy na nasze szanse w fazie grupowej Ligii Europejskiej przez pryzmat jednego spotkania w Nikozji to jest w błędzie. Mecz meczowi nigdy nie jest równy.
Dokładnie, zgadzam się w 1906%. Nagle połowę, szczególnie o tych warunkach pogodowych, zresztą sami zawodnicy o tym mówili. Nie było tego szybkiego doskoku do rywala, a na tym polega w głównej mierze taktyka naszego trenera na Europę. Panowie, więcej wiary w nasz zespół, to jest dopiero początek sezony!
Odpowiedz cytując