Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6404
Stary 26.08.2011, 17:12
a ja nie, bo bzdurą jest stwierdzenie, że ma piłkarzy wystarczających na starcia w fazie grupowej - bo chodzi mu chyba o rywalizację na podobnym poziomie, a my niestety jesteśmy tam najsłabsi
Odpowiedz cytując