Wyświetl pojedynczy post
stalsanok1946
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Dom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7281
Stary 26.08.2011, 17:02
Myślę, że u siebie możemy pokonać Fulham i Odense, trudno będzie z Twente, ale na wyjazdach wygląda to miernie. Jedynie w Danii możemy się pokusić o korzystny rezultat, a w Anglii będzie niemiłosiernie ciężko. Przestrzegam przed Twente, bo to drużyna lepsza od PSV i sportowo porównywalna do Ajaxu, niesamowicie się rozwinęła w ostatnich latach
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując