Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Wiślacki Barwałd
Senior Member
Od: 12.2010
Skąd: Barwałd
Offline
#
23458
26.08.2011, 16:54
Panie i Panowie mam ważne pytanie, czy ktoś wie czy można spokojnie dopingowac po wyrwaniu zęba ? chodzi o to czy nie ma zagrożenia że szwy puszczą. Dodam że wyrwana została ósemka.
Boże chroń mnie przed przyjaciółmi, z wrogami poradze sobię sam...
Wiślacki Barwałd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślacki Barwałd
Znajdź inne posty napisane przez Wiślacki Barwałd