Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
Kamil19
Member
Od: 06.2008
Offline
#
2046
26.08.2011, 16:39
Wisła 2:0 Lechia (1:0)
Składy: Pareiko - Paljic, Chavez, Bunoza, Diaz - Wilk, Sobolewski - Ilev, Melikson, Małecki - Biton
Strzelcy: Biton, Małecki
Zmiany: Garguła, Kirm, Genkov
Kamil19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamil19
Znajdź inne posty napisane przez Kamil19