|
Duże znaczenie będzie miało podejście naszych przeciwników do LE. Myślę, że u siebie możemy liczyć na komplet punktów, gorzej na wyjazdach, z których jak będziemy choćby przywozić 1 punkt to będę szczęśliwy. Marzy mi się oczywiście awans i... APOEL w 1/16 finału LE. Jest to możliwe, bo trzecie ekipy z LM grają na wiosnę w LE. Warunki na Cyprze w lutym byłyby zupełnie inne niż w sierpniu i wtedy ciekaw jestem czy by tak samo podskoczyli piłkarze APOEL-u.
|