fcb4 napisał(a):

Wiem jedno po wypowiedziach Basałaja że zimą będą transfery miejmy nadzieję lepszych piłkarzy których mamy obecnie którzy się nie sprawdzą a więc ciekawie się zapowiada
|
co nam po zimowych

? transfery sa konieczne
teraz zwlaszcza jeden-klasowy napastnik
Genkov jest KOMPLETNIE bez formy do tego mu sie kompletnie nie chce w meczu z Apoelem byl zupelnie nie widoczny mamy co prawda Bitona ale on jest dobry na zespoly typu Widzew czy Zaglebie... na puchary jest zdecydowanie za slaby Cupial powinien zacisnac zeby i wydac na napastnika sporo gotowki zebysmy nie musieli sie wstydzic i prosic o jak najnizszy wymiar kary