Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7273
Stary 26.08.2011, 16:19
Twente to bardzo mocny zespół grają szybki wybiegany futbol coś w stylu Apoelu co nam nie leży mają bardzo dobrych technicznie piłkarzy w meczu o super puchar holandii naprzykład potrafili strzelic gola Ajaxowi grając w 10. Fulham też nie ma co pisac mocny zespół w angielskiej premierlig nie ma słabych zespołów . A odense to jest drużyna która pokazała że tanio skóry nie sprzeda co pokazały mecze z Villareal u siebie 1:0 a na wyjedzie do przerwy się trzymali i mieli 0:0 potem villareal ustrzelił im 3 gole.

Jest to bardzo dobra grupa z której możeby wyciągnąc dobre doświadczenie i sprawdzić kto się nadaje w naszej drużynie do europejskich pucharów a kto nie.

Wiem jedno po wypowiedziach Basałaja że zimą będą transfery miejmy nadzieję lepszych piłkarzy których mamy obecnie którzy się nie sprawdzą a więc ciekawie się zapowiada
Odpowiedz cytując