Twente to bardzo mocny zespół grają szybki wybiegany futbol coś w stylu Apoelu co nam nie leży mają bardzo dobrych technicznie piłkarzy w meczu o super puchar holandii naprzykład potrafili strzelic gola Ajaxowi grając w 10. Fulham też nie ma co pisac mocny zespół w angielskiej premierlig nie ma słabych zespołów . A odense to jest drużyna która pokazała że tanio skóry nie sprzeda co pokazały mecze z Villareal u siebie 1:0 a na wyjedzie do przerwy się trzymali i mieli 0:0 potem villareal ustrzelił im 3 gole.
Jest to bardzo dobra grupa z której możeby wyciągnąc dobre doświadczenie i sprawdzić kto się nadaje w naszej drużynie do europejskich pucharów a kto nie.
Wiem jedno po wypowiedziach Basałaja że zimą będą transfery miejmy nadzieję lepszych piłkarzy których mamy obecnie którzy się nie sprawdzą a więc ciekawie się zapowiada
