rafkur napisał(a):

|
Grać grało ale to nie jest drużyna pokroju Ajaxu dla której liczy się tylko LM. Dla nich to raczej przygoda a nie konieczność. Nie kwestionuję tego, ze są mocni. Natomiast stwierdzam, że nie ma nic gorszego dla naszych klubów jak wylosowanie właśnie takich drużyn, które równie chętnie grają w LE.
|

No proszę - pierwszy zespół który nie chce grać w LM i chętnie gra w LE - dobrze wiedzieć.
A ten wielki Ajax to w zeszłym roku grał w grupie LM - pierwszy raz od dawien dawna ale liczy się dla nich tylko LM
A co do losowania - jak patrze na te wszystkie grupy to jeden ch w sumie
Przeciwnicy mocni ale coś pokopać u siebie powinniśmy.