sportnh napisał(a):

|
Hahaha co Ty piszesz czlowieku ? Proponuje postudiuj tabele ligi holenderskiej w ostatnich sezonach
|
Domniemuję, że po wylosowaniu Apoelu już typowałeś grupę LM? Twente jest jak dla nas mocne i bez szans na LM - co w tym stwierdzeniu jest nie tak?