Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7257
Stary 26.08.2011, 15:21
sportnh napisał(a):Wyświetl post
Hahaha co Ty piszesz czlowieku ? Proponuje postudiuj tabele ligi holenderskiej w ostatnich sezonach
Domniemuję, że po wylosowaniu Apoelu już typowałeś grupę LM? Twente jest jak dla nas mocne i bez szans na LM - co w tym stwierdzeniu jest nie tak?
Odpowiedz cytując