Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
suchyTSW
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Warmia i Mazury
Offline
#
2037
26.08.2011, 14:58
Wisła - Lechia 3:0 (1:0)
Skład: Pareiko - Lamey, Bunoza, Chavez, Paljic - Sobolewski, Nunez, Melikson - Małecki, Biton, Iliev
Zmiany: Garguła, Kirm, Genkov
Gole: Biton x2, Małecki
suchyTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do suchyTSW
Znajdź inne posty napisane przez suchyTSW