kelmaj napisał(a):

|
Zle losowanie. Twente mocne- Ruiz, Chadli, de Jong. Oj, ciezko. Puchary traktują poważnie. Fulham wiadomo, ze jedyna szansa na pokazanie sie w Europie, bo w lidze nie maja czego szukac. Odense w lidze walczy, ale LE to szczyt ich mozliwosci. Jedyny plus to to, że Wisła nie jedzie na zadupie typu Rumunia, Izrael.
|
Gdybyśmy mieli wskazać łatwych rywali spośród tych grup, to musielibyśmy mieć niesamowitego fuksa w losowaniu. Dla mnie losowanie jest złe, nie dlatego, że drużyny są silne(bo są), ale dlatego, że to mało rozpoznawalne marki - przynajmniej jak na razie, więc trzeba się spiąć na te mecze, by coś ugrać - zwłaszcza z Odense, z którym choć raz przydałoby się wygrać.