Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7222
Stary 26.08.2011, 14:03
kelmaj napisał(a):Wyświetl post
Zle losowanie. Twente mocne- Ruiz, Chadli, de Jong. Oj, ciezko. Puchary traktują poważnie. Fulham wiadomo, ze jedyna szansa na pokazanie sie w Europie, bo w lidze nie maja czego szukac. Odense w lidze walczy, ale LE to szczyt ich mozliwosci. Jedyny plus to to, że Wisła nie jedzie na zadupie typu Rumunia, Izrael.
Gdybyśmy mieli wskazać łatwych rywali spośród tych grup, to musielibyśmy mieć niesamowitego fuksa w losowaniu. Dla mnie losowanie jest złe, nie dlatego, że drużyny są silne(bo są), ale dlatego, że to mało rozpoznawalne marki - przynajmniej jak na razie, więc trzeba się spiąć na te mecze, by coś ugrać - zwłaszcza z Odense, z którym choć raz przydałoby się wygrać.
Odpowiedz cytując