kolend napisał(a):

|
To trafili lepiej czy jednak nie?
|
Lepiej... ale nieznacznie
Taka ciekawostka. Kazdy z naszych rywali ma stadion mniejszy od naszego. Fulham 25k, Twente 24k (ale w rozbudowie), Odense 15k.
Zakladam, ze Majchrowski wreszcie ....a otworzy ta trybune glowna...