Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7215
Stary 26.08.2011, 13:54
Beznadziejna ta grupa - wolałem byśmy trafili do A lub I, bo wtedy byłby duży zastrzyk pieniędzy dla klubu. Będziemy walczyć o trzecie miejsce bo grupa jest dość wyrównana, ale zarazem dla nas silna.
Odpowiedz cytując