|
oczywiście wszyscy pamiętamy że Fulham przegrało w finale po dogrywce 2-1 z Atletico Madryt w ostatniej edycji Ligi Europy.
Leszcze takie.
E: sorensen. no tak to było w 2010. Cos mi uciekło kur**
Ostatnio edytowane przez szprotson : 26.08.2011 o godz. 14:06.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|