Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7211
Stary 26.08.2011, 13:50
oczywiście wszyscy pamiętamy że Fulham przegrało w finale po dogrywce 2-1 z Atletico Madryt w ostatniej edycji Ligi Europy.

Leszcze takie.

E: sorensen. no tak to było w 2010. Cos mi uciekło kur**
Ostatnio edytowane przez szprotson : 26.08.2011 o godz. 14:06.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując