Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
tropik
Member
Od: 07.2011
Skąd: (L)
Offline
#
7210
26.08.2011, 13:47
Macie fajną grupę, trzymam za was kciuki i mam nadzieję że spotkamy się w ćwierćfinale. Pozdrawiam.
tropik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tropik
Znajdź inne posty napisane przez tropik