River napisał(a):

|
Co do Legii to trafili Legiej ale poza PSV maja tam malo znane zespoly a wciaz silne i ktore beda chcialy cos ugrac w tych pucharach. Rapid pokazal Slaskowi gdzie jego miejsce i czuje, ze pokaze tez Legii. W Warszawie juz jada na tym wczorajszym wyniku z Moskwy.
|
To trafili lepiej czy jednak nie?
Co do Wisły, to pozostaje mieć nadzieję, że rewanżowy mecz z Apoelem to był jednorazowy taki występ i w grupie będzie lepiej