Wyświetl pojedynczy post
kolend
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7208
Stary 26.08.2011, 13:44
River napisał(a):Wyświetl post
Co do Legii to trafili Legiej ale poza PSV maja tam malo znane zespoly a wciaz silne i ktore beda chcialy cos ugrac w tych pucharach. Rapid pokazal Slaskowi gdzie jego miejsce i czuje, ze pokaze tez Legii. W Warszawie juz jada na tym wczorajszym wyniku z Moskwy.
To trafili lepiej czy jednak nie?
Co do Wisły, to pozostaje mieć nadzieję, że rewanżowy mecz z Apoelem to był jednorazowy taki występ i w grupie będzie lepiej
Odpowiedz cytując