Wyświetl pojedynczy post
hawkins
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7207
Stary 26.08.2011, 13:37
Z tym "Rapid do pokonania" to bym się wstrzymał. Pojechali ze Śląskiem, z nami w sparingu, są bardzo zgrani i grają w reprezentacjach. Rywal fatalny marketingowo i chyba najsilniejszy z 3 koszyka. 100 razy bardziej wolę Odense.

Mimo wszystko mamy fajniejsze wyjazdy.
Odpowiedz cytując