|
Z tym "Rapid do pokonania" to bym się wstrzymał. Pojechali ze Śląskiem, z nami w sparingu, są bardzo zgrani i grają w reprezentacjach. Rywal fatalny marketingowo i chyba najsilniejszy z 3 koszyka. 100 razy bardziej wolę Odense.
Mimo wszystko mamy fajniejsze wyjazdy.
|