PlacekTSW napisał(a):

|
Legia ma łatwiejszą grupę, niestety. PSV teraz kiepsko gra, Hapoel do pokonania i Rapid tak samo ;/
|
Nic, tylko powiesić się na najbliższym drzewie...
Ja uważam, że jeśli poprawimy grę, mamy szanse na awans - wszyscy rywale mają cele w swoich ligach (Twente, Odense - mistrzostwo, Fulham - utrzymanie), więc nie będą rzucać wszystkich sił na LE, co nie zmienia faktu, że są to drużyny silne, ale też do ogrania, szczególnie w Krakowie. W naszym przypadku, mecz z Koroną pokazał, że na drużyny ze środka i dołu tabeli możemy dać szanse kilku rezerwowym (tak 3. czy 4., żeby nie zaburzać rytmu meczowego 1. jedenastki). Ważny też jest terminarz i jakie mecze w lidze gramy po LE.