Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7205
Stary 26.08.2011, 13:35
Ciężka grupa do wyjścia.
Liczę na zwycięstwo u siebie z Odense i Fulham , oraz remis na wyjeździe z Odense.
Przy 7 pkt szanse na wyjście z grupy są bardzo małe , ale może w tych pozostałych meczach też będzie coś się dało ugrać.
Wiele zależy od terminarza.
Odpowiedz cytując