Wyświetl pojedynczy post
hawkins
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7202
Stary 26.08.2011, 13:24
Tym, którzy piszą, że Odense jest nie wiadomo jak silne, bo pokonali PAO, pragnę przypomnieć, że PAO w LE poległo później z izraelskim Maccabi 0:3, 2:1 - ewidentnie to nie to PAO co niegdyś.
Odpowiedz cytując