Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
hawkins
Senior Member
Od: 01.2009
Offline
#
7202
26.08.2011, 13:24
Tym, którzy piszą, że Odense jest nie wiadomo jak silne, bo pokonali PAO, pragnę przypomnieć, że PAO w LE poległo później z izraelskim Maccabi 0:3, 2:1 - ewidentnie to nie to PAO co niegdyś.
hawkins
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hawkins
Znajdź inne posty napisane przez hawkins