Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7200
Stary 26.08.2011, 13:21
No cóż, na R22 grając defensywną taktyką można urwać punkty każdemu. Otwarta gra skończy się katastrofą.
Natomiast na wyjazdach - trzeba po prostu grać inaczej niż z Apoelem.
Można było trafić lepiej, można było też gorzej.
Na pewno parę punktów jest do zdobycia.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując