Strasznie
chujowa grupa
Zaden klub nie jest medzialny na takim poziomie jak czolowe europejskie kluby. Juz zamiast Twente wolalbym PSV. Druzyna z Enschede nie jest tak samo rozpoznawana i tak samo "wartosciowa medialnie" jak PSV. Podobnie Fulham, ktore w Anglii jest przecietniakiem i nie ma szans zblizyc sie nawet do Tottenhamu.
Odense - sory, kibic w kapiach nawet takiego klubu nie kojarzy.
Ze sportowego punktu widzenia znow chujnia. Odense bedzie grac na maxa by ugrac jak najwiecej. Fulham bedzie grac na maxa bo w lidze i tak nic poza srodkiem tabeli nie ugraja. Twente bedzie chhialo sobie odbic odpadniecie z kw. LM wlasnie w LE. Tu nikt nie odpusci. Druzyny malo medialne ale dobre sportowo.
Jedyny plus to taki, ze wyjazdy sa calkiem blisko. Nie trzeba sie wozic po Rosjach, Izraelach czu Turcjach.
Co do Legii to trafili Legiej ale poza PSV maja tam malo znane zespoly a wciaz silne i ktore beda chcialy cos ugrac w tych pucharach. Rapid pokazal Slaskowi gdzie jego miejsce i czuje, ze pokaze tez Legii. W Warszawie juz jada na tym wczorajszym wyniku z Moskwy.