archi33 napisał(a):

|
Nie rozumiem dlaczego nie mogliśmy trafić do grupy B?
|
Bo Legia trafiła do grupy C, a mecze klubów z jednego kraju nie mogą się odbywać w takich samych godzinach, zwłaszcza jeśli klubów z danego kraju jest zaledwie 2.
Natomiast ja powiem tak, fajnie trafiliśmy. Grupa do powalczenia. Nie ma co lekceważyć nikogo, każdy rywal teoretycznie w zasięgu i choć będzie ciężko, to los nam mimo wszystko, od samego początku, zdecydowanie sprzyja
