Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7195
Stary 26.08.2011, 13:15
archi33 napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem dlaczego nie mogliśmy trafić do grupy B?
Bo Legia trafiła do grupy C, a mecze klubów z jednego kraju nie mogą się odbywać w takich samych godzinach, zwłaszcza jeśli klubów z danego kraju jest zaledwie 2.

Natomiast ja powiem tak, fajnie trafiliśmy. Grupa do powalczenia. Nie ma co lekceważyć nikogo, każdy rywal teoretycznie w zasięgu i choć będzie ciężko, to los nam mimo wszystko, od samego początku, zdecydowanie sprzyja
Odpowiedz cytując