Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 26.08.2011, 13:14
Oczyma wyobraźni ujżałem pojedynek Ruiza z Diazem... Będzie ciekawie.
Całkiem fajna grupa, nawet do powalczenia, ale będzie potrzebne dużo szczęścia do awansu.