Temat
:
Losowanie grup Ligi Europejskiej godz. 13
Wyświetl pojedynczy post
Miguelito
Member
Od: 07.2011
Skąd: London/Kraków
Offline
#
66
26.08.2011, 13:11
No cuż.. tak na gorąco to zbieramy lanie od wszystkich ale, czas pokaze
Miguelito
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Miguelito
Znajdź inne posty napisane przez Miguelito