|
Taaa grupa ciekawa - Fulham bez szans na pierwszą 4 w Anglii czyli będą grać jak o zycie, Twente mocne i tez bez szans na LM, Odense - zajeb.... marketingowe.
Moim zdaniem beznadziejna grupa - każda z tych drużyn traktuje LE poważnie. Marketingowo to może jeszcze Fulham obleci ale całościowo nie widzę powodu do zachwytów. Tyle, że wyjazdy w sumie łatwe dla kibiców więc tyle dobrze.
Zresztą Legia ma podobnie, może oprócz PSV które woli grać o mistrza u siebie w kraju.
|