|
Ale Legia grupę wylosowała:/ Poza PSV reszta do ogrania:/ A my też nie głupio, jest szansa na awans!!!!
Powód: Losowanie
Ostatnio edytowane przez airborne4009 : 26.08.2011 o godz. 13:02.
Semper Fidelis
,, Spadochroniarze nie umierają, tylko idą do piekła aby się przegrupować''
|