Wyświetl pojedynczy post
hawkins
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 26.08.2011, 12:41
Najbardziej bym chciał grupę K z Twente i Fulham! Twente to idealna drużyna dla Roberta, żeby pokazał się w swoim kraju, a z holenderskich teamów jest raczej najsłabsza. Fulham to rewelacyjny wyjazd - sam wybrałbym się na mecz!

Najsłabsze na razie są grupy B i L.