|
Najbardziej bym chciał grupę K z Twente i Fulham! Twente to idealna drużyna dla Roberta, żeby pokazał się w swoim kraju, a z holenderskich teamów jest raczej najsłabsza. Fulham to rewelacyjny wyjazd - sam wybrałbym się na mecz!
Najsłabsze na razie są grupy B i L.
|