Kurz napisał(a):

]
Powtórzę swoje. Maaskant na pewno grałby bardziej ofensywnie, ale nie z Gargułą czy Jirsakiem...
|
Jest takie powiedzenie: z g**na bata nie ukręcisz. (Nie łączyć bezpośrednio z piłkarzami Wisły)
I co do słabszej gry Meliksona: bo to tanga trzeba dwojga.
Garguła, Jirsak, Bunoza, Boguski, Kirm to nie są piłkarze dający Wiśle lepszą jakość.
I chyba nie obejdzie się bez wzmocnień zimą, ale będzie liczyć się jakość a nie ilość.
Z drugiej strony to zadaniem trenera jest wydobyć z obecnego składu 100%.