Wyświetl pojedynczy post
Michal_1990
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Południowe Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4511
Stary 26.08.2011, 11:55
Kurz napisał(a):Wyświetl post
]
Powtórzę swoje. Maaskant na pewno grałby bardziej ofensywnie, ale nie z Gargułą czy Jirsakiem...
Jest takie powiedzenie: z g**na bata nie ukręcisz. (Nie łączyć bezpośrednio z piłkarzami Wisły)

I co do słabszej gry Meliksona: bo to tanga trzeba dwojga.
Garguła, Jirsak, Bunoza, Boguski, Kirm to nie są piłkarze dający Wiśle lepszą jakość.
I chyba nie obejdzie się bez wzmocnień zimą, ale będzie liczyć się jakość a nie ilość.
Z drugiej strony to zadaniem trenera jest wydobyć z obecnego składu 100%.

"Nawet jeśli przegrywasz, to krótko musi trwać,
bo mistrza ten zdobywa, który potrafi grać"
Odpowiedz cytując