Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
Od: 10.2009
Offline
#
16189
26.08.2011, 11:53
wisl@k_TS
napisał(a):
Dziś wszyscy jesteśmy lubinianami
Bez przesady , w końcu jedni z głównych wrogów Śląska , mimo to mam nadzieję że wygrają lub zremisują z naszą ukochaną sąsiadką
Squirtle88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Squirtle88
Znajdź inne posty napisane przez Squirtle88