Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
pit5791
Member
Od: 09.2010
Offline
#
7165
26.08.2011, 11:44
Potwierdzam.
Nie ma w tym artykule formalnego cytatu z wypowiedzi naszego trenera, że dla niego i Wisły priorytetem jest nasza wspaniała liga.
Przepraszam za nieścisłą wypowiedź, oraz jeśli kogoś wprowadziłem w błąd.
pit5791
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pit5791
Znajdź inne posty napisane przez pit5791