Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4510
Stary 26.08.2011, 11:44
Yaroc napisał(a):Wyświetl post
Kurde ludzie! Gdyby rok temu ktoś powiedział, że będziemy mieli takie wyniki (czyt. MP i IV runde el. LM) to pewnie każdy by to wziął w ciemno. A treaz niezadowolenie i gdybanie. Co by było gdyby zagrali tak czy siak. A jakby zagrali w drugim meczu ofensywnie i tak samo dostali 3:1 to wszyscy by mówili, że zła taktyka, że po wyniku 1:0 u siebie trzeba było zagrać defensywnie i z kontry skoro wiedzieliśmy, że tamci tacy dobrzy. Więc takie dywagacje moim zdaniem są bez sensu...
]Pamięć ludzka jest krótka . Jeszcze niedawno wielu forumowiczów narzekało na to, że Wisła gra zbyt ofensywnie. Chyba nie trzeba im przypominać co się dzieje lub może dziać, jak w środku obok Sobola występuje Jirsak lub Garguła. Pamięć o przegranej u siebie z Górnikiem już dawno wyparowała, pamięć o tym, że w większości zwycięskich spotkań rundy wiosennej równie dobrze mogliśmy przegrać, bo z tyłu działy się rzeczy rodem z horroru, również nie zachowała się długo.

Powtórzę swoje. Maaskant na pewno grałby bardziej ofensywnie, ale nie z Gargułą czy Jirsakiem...
Odpowiedz cytując