|
Moja grupa wymarzona:
1. FC Kopenhaga
2. AEK Ateny/Hapoel Tel Aviv
3. Austria Wiedeń
4. Wisła Kraków.
Najgorsze możliwości:
1. Atletico/Schalke/Alkmar/PSG/PSV
2. Metalist/Rubin/Udinese/Mazio/Athletic
3. Odense/Rapid Bukaresz/Stade Rennais
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|