Wyświetl pojedynczy post
Yaroc
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: NH - 2 PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4506
Stary 26.08.2011, 11:30
Kurde ludzie! Gdyby rok temu ktoś powiedział, że będziemy mieli takie wyniki (czyt. MP i IV runde el. LM) to pewnie każdy by to wziął w ciemno. A treaz niezadowolenie i gdybanie. Co by było gdyby zagrali tak czy siak. A jakby zagrali w drugim meczu ofensywnie i tak samo dostali 3:1 to wszyscy by mówili, że zła taktyka, że po wyniku 1:0 u siebie trzeba było zagrać defensywnie i z kontry skoro wiedzieliśmy, że tamci tacy dobrzy. Więc takie dywagacje moim zdaniem są bez sensu...
-> 2 PL - NIELICZNI ALE FANATYCZNI <-
Odpowiedz cytując