Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Ksaron
Member
Od: 08.2006
Offline
#
7160
26.08.2011, 11:22
To może całkiem się wycofajmy z tych pucharów skoro liga ważniejsza?
Dla mnie najbliższy mecz będzie testem jak jesteśmy przygotowani do sezonu,
od początku gramy kichę (jeden mecz z Liteksem tylko wyszedł) i owoce tego było widać z APOELem.
Ksaron
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ksaron
Znajdź inne posty napisane przez Ksaron