Wyświetl pojedynczy post
Ksaron
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7160
Stary 26.08.2011, 11:22
To może całkiem się wycofajmy z tych pucharów skoro liga ważniejsza?

Dla mnie najbliższy mecz będzie testem jak jesteśmy przygotowani do sezonu,
od początku gramy kichę (jeden mecz z Liteksem tylko wyszedł) i owoce tego było widać z APOELem.
Odpowiedz cytując