Wyświetl pojedynczy post
Michal_1990
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Południowe Podlasie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7157
Stary 26.08.2011, 11:19
Niektórzy nie rozumieją, że olanie LE = brak punktów w rankingu klubowym = brak rozstawienia w 3 rundzie el. LM, czyli za rok możemy trafić jak Slovan w 3 rundzie na APOEL ( i potem w 4 rundzie el. LE na taką Romę czy Sevillę) - Słowakom udało się ich wyeliminować, jednak nic dwa razy się nie zdarza - nie wierzę, że za rok znów odpadnie tyle rozstawionych drużyn. Dlatego najlepiej byłoby wygrać wszystkie mecze na Reymonta, przywieźć jakiś remis z wyjazdu i awansować z 2 miejsca. Lech w rankingu klubowym ma więcej punktów niż Hannover 96, Partizan, Real Saragossa, Lazio i Athletic Bilbao. Gra jest warta świeczki. Nie po to zarabiają po 300 tys. euro, żeby nie mogli zagrać 6 meczów w przeciągu 4 miesięcy. Zarówno na ligę, jak i na puchary wystawiać najmocniejszy skład. Teraz pokutujemy za wpadki z Levadią i Karabachem.

Chociaż myślę, że mając naprawdę silną ekipę i będąc nierozstawionym też można powalczyć z faworytami - jak Viktoria Pilzno. Pytanie czy mamy silną ekipę (czy będziemy mieć) ? Bo nie można ciągle wracać do sezonu 02/03.
Trzeba na nowo zacząć pisać historię Wisły w europejskich pucharach.

"Nawet jeśli przegrywasz, to krótko musi trwać,
bo mistrza ten zdobywa, który potrafi grać"
Odpowiedz cytując