Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2804
Stary 26.08.2011, 11:13
Kapitalna sprawa ten mecz Legii. Przy dwa zero już się usmiechalem na perspektywę piatala, a tu proszę.

Dla Legii wynik 3:2 wyciągnięty z 0:2 wreszcie kojarzyć się będzie pozytywnie.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując