wolfy napisał(a):

|
Gdybyśmy mieli dobrych obrońców, to nie musielibyśmy tak bardzo się zasłaniać. Takie trudne do zrozumienia? Nasi defensywni pomocnicy mają bardzo często za zadanie asekurować obrońców, bo tylko samobójca zostawiłby ich samych sobie.
|
Kolego, sam chyba nie wiesz co piszesz. To prosze wytłumacz nam kogo to jest wina ze mam tak słabych obroncow?
Stanislaus Henricus Christina "Stan"
Valckx chyba za to nie jest odpowiedzialny wiec kto? Krzoska? Daj pan spokoj...