Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4503
Stary 26.08.2011, 11:07
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Gdybyśmy mieli dobrych obrońców, to nie musielibyśmy tak bardzo się zasłaniać. Takie trudne do zrozumienia? Nasi defensywni pomocnicy mają bardzo często za zadanie asekurować obrońców, bo tylko samobójca zostawiłby ich samych sobie.

Kolego, sam chyba nie wiesz co piszesz. To prosze wytłumacz nam kogo to jest wina ze mam tak słabych obroncow?

Stanislaus Henricus Christina "Stan" Valckx chyba za to nie jest odpowiedzialny wiec kto? Krzoska? Daj pan spokoj...
Odpowiedz cytując