|
Co nam da zaangażowanie w Lidze? Rozumiem, że celem jest wywalczenie ewentualnego startu w europejskich pucharach? Jeżeli w tym sezonie przegramy(odpukać..) wszystkie mecze w grupie LE, to nie będziemy mieli rozstawienia już w III rundzie kwalifikacyjnej LM... Czy tak trudno to pojąć, że w tym sezonie musimy coś ugrać w Europie, żeby na serio myśleć o ewentualnych startach w przyszłych latach(nie tylko w 2012/2013)... Rozumiem, że nie napisałeś dosłownie aby odpuścić LE, ale dla mnie "Żadnego grania na poważnie"="Lejemy na to ciepłym moczem". Mam nadzieje, że w klubie są rozsądniejsi ludzie...z całym szacunkiem dla ciebie.
|